OPEN

O nas

Twój maluszek jest w najlepszych rękach.
Żłobek „Klub Maluszka Gwiazdolandia” to żłobek z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM
Powstał z pasji i zamiłowania do pracy z dziećmi oraz z myślą o aktywnych zawodowo Rodzicach.Gwiazdolandia zapewnia ciepłą i profesjonalną opiekę nad dziećmi w wieku od 6 miesięcy do 4 lat.
Jest to miejsce gdzie zostawicie Państwo dzieci pod opieką wykwalifikowanego personelu. Żłobek znajduje się w cichej i spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych. Dysponujemy domem z bezpiecznym ogrodem, wyłącznie do dyspozycji Naszych maluchów.
Gwiazdolandia jest miejscem gdzie dzieci przebywają w kameralnej atmosferze,bawią się i uczą w małych grupach.Wszechstronnie rozwijają się i nabywają nowych umiejętności. Pragniemy, aby Gwiazdolandia była dla Państwa pociech miejscem przytulnymradosnym, twórczym oraz bezpiecznym.
Mamy szczerą nadzieję , że każdy Rodzic i każde dziecko, którzy zawitają w Gwiazdolandii poczują czar i miłość, którą to miejsce staramy się napełnić każdego dnia.
gwiazdki.mini.plandnia.png

Godziny otwarcia:

Zapraszamy:
poniedziałek-piątek
7:00 - 17:00
gwiazdki.mini.regulamin.png

Zezwolenie:

Wpis do rejestrów żłobków i klubów dzicięcych wydanyprzez Prezydenta Miasta Katowice w dniu 10 lipiec 2012 r pod numerem 4/2012

gwiazdki.mae.karta.zgloszeniowa.png

Język angielski

Zajęcia są prowadzone dwa razy w tygodniu po 40min. 
Zajęcia organizuje i prowadzi firma DOPTIMA LEARNING

gwiazdki.mini.menu.png

Wyżywienie:

Oferujemy naszym maluszkom kompleksowe wyżywienie cateringowe składające się z 5 zbilansowanych posiłków.
Image

Czym jest dogoterapia?

Kynoterapia, zwana również dogoterapią, to metoda wspomagająca rehabilitację i edukację zarówno dzieci, jak i dorosłych; wzmacnia efektywność pracy pedagogów, psychologów i rehabilitantów.

Technika ta wykorzystuje pozytywne oddziaływanie psa na człowieka i przynosi poprawę we wszystkich obszarach funkcjonowania człowieka, czyli w sferze: psychicznej, fizycznej, intelektualnej, emocjonalnej, społecznej. Interakcje pomiędzy pacjentem a psem pozwoliły na zastosowanie dogoterapii w rehabilitacji osób niepełnosprawnych, która wykorzystuje psy jako terapeutów i jest dostosowana do indywidualnych możliwości dziecka. Spokój, ciepło, pogoda oraz chęć pracy z człowiekiem to niezastąpione cechy psów, tak przydatne w rehabilitacji i leczeniu.

Pozytywne efekty dogoterapii dostrzec można również w terapii osób chorych, samotnych i starszych. Działanie w tym przypadku polega przede wszystkim na nawiązaniu psychicznej więzi ze zwierzęciem, co przyspiesza leczenie lub ułatwia przejście choroby.

Nie ma rasy psów szczególnie nadającej się do terapii. O przydatności decydują zawsze cechy osobnicze oraz umiejętności przewodnika, ale psy powinny spełniać pewne warunki. Muszą być odpowiednio przeszkolone, łagodne, zdrowe, czyste, bezpieczne, tolerancyjne, pewne siebie, posłuszne; powinny lubić pieszczoty i chętnie współpracować.  Źródło: http://www.dziecirosna.pl/

Aktualności

Kontakt z nami:

Żłobek " Gwiazdolandia"

ul. Stabika 34

40-150 Katowice

tel. 792 029 470

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem